Dla firm

Szlachetne alkohole są nie tylko doskonałym towarzyszem wspólnych posiłków, spotkań, konferencji, czy zabaw, to także idealny pomysł na prezent i fascynujący temat do rozmów i dyskusji. Znamy się na wielu szlachetnych alkoholach i wiemy, w jaki sposób szacunkiem i miłością zarazić do nich Twoich klientów i współpracowników.

Skorzystaj z naszych usług w zakresie eventów tematycznych:

... czytaj więcej

Jeśli chcesz spotkać się ze znajomymi z pracy lub zorganizować imprezę integracyjną zwróć się do nas – specjalnie na tę okazję przygotujemy nietypową degustację wybranych alkoholi takich jak piwo, nalewki, destylaty, miody pitne. Będziemy testować nasze alkohole w ciemno, rozpoznawać aromaty, łączyć kulturę picia z jedzeniem i wygrywać nagrody! Sprawdzone atrakcje nie pozwolą się nudzić, a dzięki obecności szlachetnych... czytaj więcej

Jeżeli szukasz sposobu na to jak wyrazić swoją wdzięczność, nagrodzić, zitegrować lub zmotywować swoich pracowników, klientów czy partnerów biznesowych, znajdziemy wspólnie idealne rozwiązanie z piwem w roli głownej. To czego możesz się spodziewać to indywidualne podejście, dedykowana oferta jak i komfortowe warunki współpracy. Ty mówisz czego oczekujesz a my zajmiemy się resztą.
... czytaj więcej

Strony